Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Bugün ülkemizin, bilim adamlarını, yatırımcıların ve halkın gündemini en fazla meşgul eden ve gelecekte de edecek olan büyük boyutlara ulaşmış bir çevre kirliliği ile karşı karşıyayız. Yalnız yatırımcının sanayicinin ya da plancının değil, birey olarak bizlerin de muhatap bulunduğu bu olumsuz çevresel etkiyi soluduğumuz havada, içtiğimiz suda somut olarak hissediyor ve yaşıyoruz. Denizlerimizde canlı yaşam hızla tükeniyor. Soluduğumuz havanın patolojik etkileri her geçen gün artıyor.

Dünyamızın ve ülkemizin doğal ve ekonomik değerlerini tahrip eden bu olumsuz durum karşısında insana yakışır bir yaşam çevresi oluşturma çabamızın temelinde yaşlı dünyamızın geleceğinden kaygı duyan herkesin birleşeceği bir anlayış yatmaktadır ki; bu dünya bizlere atalarımızdan kalan bir miras değil, çocuklarımıza teslim edeceğimiz bir emanettir. Gerek sanayici ve yatırımcılar, gerek biz müteahhitler, gerekse konu ile ilgili hukuki mevzuatı düzenleyenler konuya bu düşünce ile yaklaşırsa, gelecek nesillere bizlerden gururla söz etmelerini sağlayacak bir yaşama ortamı bırakabiliriz.

Artima A.Ş. su ve atık su arıtma tesislerinin proje ve uygulamalarını gerçekleştirmek üzere 1989 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Çevre Teknolojileri uygulayıcısı olarak faaliyet gösteren 400’ü aşkın endüstriyel ve evsel atık su arıtma tesisinin yapımını gerçekleştirmiş olan firmamız, deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Grup şirketleri ve çözüm ortaklarıyla Artim Grup olarak altyapı ve üstyapı inşaatları, çevre teknolojileri, genel inşaat, boru hatları ve LED aydınlatma sistemleri alanlarında yurtiçi projelerimizin yanında Irak ve Cezayir gibi dış pazarlarda da projelerimiz devam etmektedir.


Başlıca İlkelerimiz;

Projelerimizde kaliteyi zamanında ve belirlenen değerde sunmak,

Kalite yönetimi sistemi standartlarına riayet etmek,

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Doğal kaynakları ve enerji kaynaklarını ekonomik ve verimli şekilde kullanmak.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 557 69 94

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır. | Web Yazılım: Projetif Dijital Medya ve Bilişim Hizmetleri
Top